Hızlı Arama
En Az
En Çok
M.Kare
Fiyat
Kiralık Emlaklarımız
Satılık Emlaklarımız
Döviz Kurları
Alış
Satış
Dolar
33.0149 TL
33.1472 TL
Euro
36.0731 TL
36.2177 TL
Bursa Hava Durumu
BURSA

                                                                        BİZ  KİMİZ
Hizmet anlayışımız 1987 yılında Şükraniye Mah. Ankara asfaltı Tiryaki Apt. 220/a Yıldırım / BURSA adresinde Süleyman  Ergün CUMBUL tarafından ERGÜN EMLAK olarak hizmete başlamıştır. Hizmet anlayışını güvene dayalı sürdürüp birçok insanı Ev ve Arsa sahibi yapmıştır.

Bize firmasının isim ve güvene dayalı hizmet anlayışını bırakan değerli büyüğümüz Süleyman Ergün CUMBUL’a teşekkür eder ve bundan sonraki emeklilik yaşamında sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

01 ŞUBAT 2005
tarihinde Osman CUMBUL önderliğinde Muradiye Mah. 2. Murat Cad. No:33/A Osmangazi / BURSA yeni adresinde hizmet anlayışını 1987 yılı felsefesiyle;

AMACIMIZ, GÜVENİNİZE LAYIK HİZMET SUNMAKTIR” İlkesini önder edinmiştir.

Müessesemizin hizmet yapısı 3 kişiden oluşup müşterilerimizin talepleri doğrultusunda branşlaşarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Osman CUMBUL
müessesemizin müdürlük vazifesini üstlenirken Hüseyin Cahit AKA halkla ilişkiler vazifesini üstlenip siz değerli müşterilerimize ayrıcalıksız olarak hizmet vermektedir.
Kısa sürede gayrimenkul sahiplerinin ve sayın müşterilerimizin güvenini kazanıp portföyümüzdeki menkul sayısını hızla artırırken; talepte bulunan müşterilerimize uygun menkuller bularak isteklerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşamış ve yaşatmaktadır.

Siz sayın müşterilerimizin göstermiş olduğu yakın ilgiden mutlu olurken hizmet anlayışımızın ağını her semtte bir şube oluşturmak olduğunu müjdeleriz.


ERGÜN EMLAK

Copyright 2024 © Ergün Emlak Telefon : 0 224 223 12 79 E-Mail : ergunemlak16@hotmail.com E-Mail2: ergunemlak16@ergunemlak16.com